Panele podłogowe 12mm

panele podłogowe grubość 12mm Weninger

Niezawodne, maksymalnie komfortowe i zachwycające w najmniejszym szczególe. Oto panele podłogowe o grubości 12 mm, które nie tylko gwarantują Ci doskonałą akustykę, świetną odporność na obciążenia czy trwałość, ale i wzornictwo, których piękno pozwala tworzyć zjawiskowe aranżacje. Sprawdź przygotowane przez nas panele 12 mm i przekonaj się, czym jest bardzo wysoki standard.

Panele podłogowe o grubości 12 mm to pewność ich wytrzymałości nawet w najbardziej wymagających warunkach. Stosowane w lokalach użytkowych mimo dużego natężenia ruchu nie odkształcą się i nie rozłączą – tu należy zadbać o prawidłowe ich zamontowanie. Są więc doskonałym  wyborem dla dużych biur, hoteli czy klas, gdzie podłoga narażona jest na duże natężenie ruchu.

W przestrzeniach mieszkalnych panele podłogowe o grubości 12 mm stają się z kolei prawdziwym luksusem. Większa grubość paneli podłogowych to również wyższa klasa ścieralności, co z kolei bezpośrednio przekłada się na rewelacyjną ochronę przed ścieraniem. W przypadku 12 mm to zazwyczaj najwyższa możliwa klasa – AC6. Tak jest w przypadku naszej kolekcji De Lux czy De Lux Jodełka.

Postaw na doskonałość – panele podłogowe 12 mm Weninger

Kolekcja De Lux to panele podłogowe 12 mm Weninger, które oczarują Cię swym wyglądem, zachwycą ich doskonałą jakością, a przy tym pozwolą poczuć pod nogami komfort, którego dotąd mogłeś jeszcze nie poznać.  Dostępne wśród nich dekory to zarówno ponadczasowe propozycje, dobrze dopasowujące się do stylu rustykalnego czy vintage, jak i te bardzo nowoczesne i stylowe, dzięki którym stworzysz wnętrza w stylu industrialnym i skandynawskim.

Jeśli w aranżacji wnętrz stawiasz na oryginalne i designerskie rozwiązania, koniecznie przyjrzyj się też kolekcji De Lux Jodełka. To między innymi fantastycznie odnajdujący się w stylu nowoczesnym Dąb Arktyczny Jodełka czy szlachetny w swym wyglądzie Dąb Havana Jodełka.