Kontakt

REGIONALNI MANAGEROWIE SPRZEDAŻY


6-220x220

Piotr
Przewodowski

Manager ds. sprzedaży
w rynku hurtowym/DIY

piotr.przewodowski@weninger.pl
tel.: 533 383 949

2

Łukasz
Lipiecki

Manager ds. sprzedaży
w rynku hurtowym/DIY

lukasz.lipiecki@weninger.pl
tel.: 533 055 574

4-220x220

Wojciech
Łękawa

Manager ds. sprzedaży
w rynku hurtowym/DIY

wojciech.lekawa@weninger.pl
tel.: 533 383 944

3-220x220

Paweł
Folmer

Manager ds. sprzedaży
w rynku hurtowym/DIY

pawel.folmer@weninger.pl
tel.: 660 218 082

1-2-220x220

Marcin
Kołodziejczak

Dyrektor ds. rozwoju sieci DIY

marcin.kolodziejczak@weninger.pl
tel.: 501 215 104

Petr
Švejcar

Key Account Manager na rynek Czeski

petr.svejcar@weninger.pl
tel.: +420 603 441 249

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA


Anna
Mokry

Manager ds. obsługi klientów kluczowych
w rynku hurtowym

anna.mokry@weninger.pl

tel.: +48 32 418 18 71
tel.: +48 500 117 137

Maria
Mołdrzyk

Manager ds. obsługi klientów kluczowych
w rynku DIY

maria.moldrzyk@weninger.pl
tel.: +48 500 117 137

Iwona
Adam

Starszy specjalista ds. sprzedaży
w rynku hurtowym

iwona.adam@weninger.pl
tel.: +48 32 451 17 22
tel.: +48 500 117 137

Aleksandra
Kiermaszek

Specjalista ds. sprzedaży
w rynku DIY

aleksandra.kiermaszek@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 70
tel.: +48 500 117 137

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I ADMINISTRACJI


Judyta
Mołdrzyk

Starszy specjalista ds. księgowości

judyta.moldrzyk@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 68
tel.: +48 530 841 200

Aleksandra
Kaszuba

Specjalista ds. księgowości

aleksandra.kaszuba@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 68

Marcin
Jakubik

Specjalista ds. administracji

marcin.jakubik@weninger.pl
tel: +48 / 32 750 84 18

Anna
Smiatek

Specjalista ds. marketingu

anna.smiatek@weninger.pl
tel.: +48 32 750 84 16

DZIAŁ ZAKUPÓW


Krzysztof
Matuszkowiak

Manager ds. zakupów

krzysztof.matuszkowiak@weninger.pl
tel.: + 48 789 807 472

DZIAŁ IT


Robert
Stec

Manager ds. IT

robert.stec@weninger.pl
tel.: +48 32 750 84 16

DZIAŁ JAKOŚCI I REKLAMACJI


Krzysztof Bedra

Manager ds. jakości i reklamacji

krzysztof.bedra@weninger.pl
tel.: + 48 662 284 457
tel.: +48 32 418 18 67

MAGAZYN


Grzegorz
Wajda

Kierownik magazynów

grzegorz.wajda@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 74

Marcin
Bizoń

Magazyn nr 1, 2

marcin.bizon@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 74

Mateusz
Papała

Zastępca kierownika magazynów

mateusz.papala@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 74

Szymon
Szczesiak

Magazyn nr 3, 4

szymon.szczesiak@weninger.pl
tel.: +48 32 418 18 74

Formularz kontaktowy

Możesz skontaktować się z nami także
za pomocą formularza kontaktowego.

WENINGER®

ul. Rybnicka 81, 44-350 Gorzyce
(centrala, magazyn nr 1)

ul. Marklowicka 47, 44-300 Wodzisław Śląski
(magazyn nr 2, 3, 4)

tel.: +48 32 750 84 16
tel.: +48 32 750 84 18
fax: +48 32 750 01 32

e-mail: biuro@weninger.pl


    Szanowni Państwo,
    w dniu 25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Od tego dnia zastosowanie mają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), potocznie zwanego RODO. W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie
    bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, wdrożyła odpowiednie polityki ochrony danych osobowych (zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO, przekazujemy niezbędne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest WENINGER Sp. z o.o. ul. Rybnicka 81, 44-350 Gorzyce / ul. Marklowicka 17, 44-300 Wodzisław Śląski. Państwa dane osobowe są przez nas przetwarzane w momencie kiedy:

    • prosicie nas Państwo o przedstawienie oferty,
    • przystępujemy do realizacji umowy/zamówienia/zlecenia.

    Czytaj całość Informacja RODO

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA z zastosowaniem Polityki prywatności oraz Zasad usług Google.