Postaw na Profesjonalizm

Firma Weninger rozpoczęła swoją działalność wiosną 2005 roku, jej podwaliną jest doświadczenie zawodowe, zdobywane od 1992 roku (ponad ćwierć wieku doświadczeń zawodowych) . Centrala firmy oraz biuro handlowe mieściły się wówczas w Radlinie, natomiast obecna siedziba firmy wraz z halami magazynowymi wysokiego składowania, mieści się w Gorzycach na Śląsku.. Wieloletnia praca zespołu fachowców, cyklicznego wprowadzania nowości produktowych i idące za tym osiągnięcia handlowe, pozwalają nam na stały rozwój jak i promocję docenianych przez rynek wyrobów marki Weninger.

Nieprzerwanie od kilkunastu już lat, oferujemy Państwu najwyższej jakości panele podłogowe, produkowane w naszych czołowych fabrykach Europy Zachodniej. Obecny czas jest dla nas realizacją założonych celów i większych aspiracji, czasem nowej identyfikacji i strategii marketingowej, czasem innowacyjności produktowej … zapewniamy jednak, że każdego dnia, od wielu już lat pamiętamy o naszych wartościach: stabilność, solidność, zaufanie i … dom.

Produkty Weninger cechuje trwałość, jakość, wzornictwo i zaawansowana technologia, wszystko to z pełną dbałością o nasze środowisko naturalne. Jako nieliczni, posiadamy w naszej ofercie także panele podłogowe lakierowane (innowacyjna technologia lakierowania), które dzięki zastosowanym materiałom i nanotechnologii, dają Państwu wyrób nazywany podłogą z wysokim połyskiem. Każdego dnia nasi specjaliści tworzą panele podłogowe i pozostałe produkty Weninger z pasją i zaangażowaniem. To dzięki Wam jak i użytym materiałom, nasze produkty zyskują najwyższe Państwa uznanie w kraju i za granicami Polski. Nasze podłogi prócz szerokiej gamy parametrów i kolorystyki, charakteryzują się dużą odpornością na nacisk i zarysowania. Ponadto, podłogi laminowane Weninger doskonale sprawdzają się przy wodnym ogrzewaniu podłogowym, a naszym Klientom imponuje bezpieczny i łatwy montaż oraz łatwość utrzymania czystości w Państwa domu, mieszkaniu czy biurze.

Współpracujemy m.in.: