BEZINWAZYJNY SYSTEM MONTAŻU


RST to innowacyjny, unikalny i cichy system bezinwazyjnego montażu. Możesz korzystać z niego jak chcesz i kiedy tylko chcesz, wykorzystując go do wielu zadań – jedyne ograniczenie to TYLKO waga wiszących przedmiotów. Na wszystko inne pozwala RST i Twoja wyobraźnia. System RST daje możliwość powieszenia dowolnych lekkich elementów na ścianie czy płycie bez użycia gwoździ i wiertarki. Zamontujesz je więc szybko i sprawnie, nie martwiąc się o ewentualne zniszczenia. Montuj i przyczepiaj nawet nocą, kiedy wszyscy śpią. Sprawdź jakie to proste.

RST = 20 x 20 mm = 400 g (0,4 kg) – po zamocowaniu odczekaj nie mniej jak 15 min i wtedy możesz odczepić przedmiot. Pełne właściwości klejenia po min. 12 godz.

BEZ WIERCENIA

BEZ GWOŹDZI
I WKRĘTÓW

BEZ KURZU

RST z powodzeniem zastąpi np.: klej do listew, pozwoli na przyczepienie i unieruchomienie akcesoriów w samochodzie (odczepisz je w każdym momencie), zabezpieczy lampkę nocną przed zsunięciem z blatu czy Twoje ulubione poduszki przed podmuchem wiatru. Często szukasz pilota do … TV? Użyj RST i zamocuj go np. pod blatem stolika. Wszystko to z opcją szybkiego i łatwego wielokrotnego demontażu oraz ponownego zaczepienia przedmiotu.

Czym jest RST? To wygodna taśma (haczyk + pętelka), w której specjalistyczny „rzep” pozwala na bezinwazyjny montaż i szybki demontaż niemalże dowolnego przedmiotu. Samodzielnie dobierasz jej długość do własnych potrzeb, odcinając np. nożyczkami w odpowiednim miejscu. W odróżnieniu od standardowych taśm dwustronnych może być stosowany do wielokrotnego ściągania i ponownego mocowania. Taśma posiada klej, który nadaje się do różnych materiałów (np. tkanin bawełnianych, papieru, szkła, PVC i drewna) – zawsze powierzchnia klejenia musi być sucha, nie zakurzona, równa i czysta.

RST opakowanie 2 x 1 mb o szer. 20 mm. RST o wymiarze 20 x 20 mm = 400 g (0,4 kg) – po zamocowaniu odczekaj nie mniej jak 15 min i wtedy możesz odczepić przedmiot. Pełne właściwości klejenia po czasie nie krótszym jak 12 godz. Najtrwalsze połączenie uzyskasz na równych, jednolitych i twardych powierzchniach.

1. Odetnij odpowienią długość tasmy.

2. Zdejmij spodnią część taśmy zabezpieczjącej.

3. Przyklej przygotowane fragmenty taśmy na ścianie w miejscu połączenia np. z ramką na zdjęcia. oraz zdejmij wierzchnią część taśmy zabezpieczjącej.
4. Umieść ramkę na przygotowanych fragmentach.

Podziel sie swoim doświadczeniem.

  Strona jest chroniona przez reCAPTCHA z zastosowaniem Polityki prywatności oraz Zasad usług Google.

  Postaw na Innowacje.

  RST® is a registered trademark of WENINGER.
  VELCRO® is a registered trademark of Velcro BVBA.
  Wyłączny dystrybutor:
  WENINGER, ul. Rybnicka 81, 44-350 Gorzyce