Nowatorska kolekcja Expert to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, trwałość i pewność, że podłogi z tej kolekcji uczynią pięknym każde wnętrze. Nie ma tu miejsca na niepewność czy trudne decyzje, czy lepiej skupić się na wytrzymałości paneli podłogowych, czy może na ich wyglądzie. Kolekcja Expert łączy to, co przy wyborze podłogi do domu liczy się najbardziej – niezawodność, trwałość i jakość, a przy tym także eleganckie i nowoczesne dekory w najmodniejszych odcieniach.

Kolekcja Expert – doskonała dla najbardziej wymagających Klientów

Kolekcja Expert jest odpowiedzią na potrzeby tych najbardziej wymagających, którzy oczekują najwyższej jakości wykonania, dającej radość z trwałości paneli podłogowych, jak i też ich wyglądu czy funkcjonalności. Piękno dekorów przejawia się więc nie tylko w ich odcieniach czy ułożeniu słojów drewna, ale również dbałości o najmniejszy detal, co pozwala cieszyć się wspaniałą podłogą w swoim domu przez wiele kolejnych lat.

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na wymianę paneli podłogowych w domu, czy urządzamy świeżo wybudowaną przestrzeń, to za każdym tym razem oczekujemy, że będzie to decyzja na lata. Szukamy więc wysokiej jakości podłóg, które za 20 lat prezentowałyby się równie pięknie, co w chwili zakupu. I taka jest właśnie kolekcja Expert – wytrzymała, odporna na ścieranie, dopracowana w najmniejszych szczegółach, po prostu fachowa.

Wysoka klasa ścieralności oraz grubość aż 10 mm

Najbardziej wytrzymała klasa ścieralności AC6 sprawia, że kolekcja Expert sprawdzi się nie tylko w domach, ale również hotelach, biurach, jak i wielu innych obiektach, w których liczy się trwałość i  nienaganny wygląd. To największa z zalet wyboru paneli z tej kolekcji. Ich odporność na zarysowania pozwala na zastosowanie ich również w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w korytarzu i przedpokoju czy uczęszczanym salonie.

Poznaj dekory z kolekcji Expert i stwórz wymarzoną przestrzeń

Dekory z kolekcji Expert dostępne są w wielu różnych odcieniach dębu, by każdy mógł z ich pomocą stworzyć dokładnie taką przestrzeń, o jakiej marzył. Do wyboru jest między innymi naturalny Dąb Grenada, uwielbiany przez tych, którzy pragną stworzyć w swoim domu przytulną, rodzinną atmosferę. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealny także do pokoju dziecka, w którym liczne zabawy bywają często powodem szybkich zarysowań paneli. W przypadku kolekcji Expert nie musimy stale obawiać się o uszkodzenia naszej podłogi.

Na wyróżnienie zasługuje również Dąb Cordoba. Silnie zarysowane dębowe słoje na panelach wraz z ciekawym, bo wpadającym w odcienie szarości kolorem powodują, że jest on często wybierany przez miłośników stylu nowoczesnego. Pozwala na stworzenie eleganckiej i wyjątkowej przestrzeni, w której królują stonowane kolory (czerń, biel, szary) i wyrafinowany minimalizm.

Kolejne piękne dekory to między innymi jasny Dąb Vigo i ponadczasowy Dąb Alicante w odcieniu ciepłego brązu, świetnie współgrającego z wieloma różnymi stylami. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi  dostępnymi w tej kolekcji dekorami. Postaw na Fachowość.