Nowoczesne, intrygujące, a przy tym pełne wdzięku? Tak to panele o wysokim połysku, pozwalające uzyskać niepowtarzalny efekt optycznie większej i bardziej stylowej przestrzeni. Stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, innowacyjność oraz oryginalny design.

Przedstawiamy podłogi z kolekcji Natural Gloss, których sekret kryje się w ich siedmiokrotnym  lakierowaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem kolekcji, a także pomysłami na wykorzystanie podłóg o wysokim połysku we własnym domu.

Postaw na Innowacje

Tym, co najsilniej zachwyca w kolekcji Natural Gloss, jest zjawiskowo piękny połysk. To dzięki niemu wnętrza nabierają charakteru oraz elegancji. Jedną z zalet wyboru paneli o wysokim połysku jest fakt, że optycznie powiększają one nawet niewielkie pokoje, zamieniając je w ekskluzywne i bardziej przestronne. Często stają się także doskonałym dopełnieniem dużych pomieszczeń, np. salonów.  Wspaniale rozjaśniają wnętrze, potęgując tak pożądany efekt, otwartej przestrzeni.

Białe podłogi o wysokim połysku do wyjątkowych wnętrz

Kolekcja podłóg Natural Gloss kierowana jest do wszystkich, którzy marzą o ponadczasowych  wnętrzach, urządzonych w zgodzie z najnowszymi trendami. Przygotowana przez nas oferta składa się z czterech różnych dekorów. Wśród nich tak popularne są między innymi Orzech Stary czy Dąb Bielony, doskonale komponujący się ze współczesnymi wnętrzami.

Białe podłogi o wysokim połysku świetnie sprawdzają się między innymi w stylu skandynawskim. Łączą charakterystyczną dla tego stylu naturalność z elegancją, dając możliwość stworzenia stylowej sypialni lub jadalni. Dąb Bielony zalecany jest także jako podłoga do wnętrz  w stylu glamour, tworząc niebanalny efekt wszędzie tam, gdzie ważny jest nieskazitelny wygląd.

Panele z kolekcji Natural Gloss łączą wytrzymałość i styl

Dla osób, które obawiają się, że panele z połyskiem mogłyby stracić z czasem swój urok, mamy dobrą wiadomość. Naszą kolekcję Natural Gloss wykonaliśmy w taki sposób, by codzienne utrzymanie podłogi w czystości oraz jej pielęgnacja nie była czasochłonna nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tym rodzajem powierzchni na naszych panelach. Dzięki temu podłogi prezentują się perfekcyjnie, rozświetlając każdy dom.

Panele z kolekcji Natural Gloss to aż 10 mm grubości, dzięki której zyskujecie Państwo minimalne straty ciepła układając je na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Co więcej, zyskujecie Państwo dla podłóg z wysokim połyskiem klasę ścieralności AC4. Pozwala ona mieć pewność, że panele Natural Gloss zastosowane w pomieszczeniu narażonym na większe natężenie ruchu domowników, np. korytarz, zachowają swój piękny wygląd przez wiele kolejnych lat.  Klienci polecają je jako podłogi do mieszkań, apartamentów oraz domów jednorodzinnych.

Więcej informacji o podłogach z wysokim połyskiem Natural Gloss oraz dostępnych w tej kolekcji dekorach znaleźć można na naszej stronie.