Panele podłogowe ac4

Podłoga AC4 Weninger

Wytrzymałe, stylowe, a przy tym korzystne finansowo. Panele AC4 to dobry wybór do mieszkań i domów jednorodzinnych. Różnorodność oferowanych dekorów sprawia, że bez problemu dopasujesz je do wymarzonego stylu wnętrzarskiego. Wśród proponowanych przez nas paneli podłogowych AC4 znajdziesz między innymi wzory pochodzące z najnowszych kolekcji – Smart XL i Natural.

Panele AC4 słyną ze swej popularności. Są one na tyle trwałe, by położone w salonie pomyślnie zdobiły go przez kolejne 15 lat. I na tyle zarazem tanie w stosunku do paneli o wyższej klasie ścieralności, by stawały się dla osób poszukujących podłogi do domu opłacalnym rozwiązaniem.

Zastanawiając się więc nad tym, jakie panele wybrać – panele ac4 czy ac5, tym właśnie warto się kierować. Klasa ścieralności określa odporność paneli podłogowych na ich ścieranie. Panele AC4, choć nie są tymi o najwyższej klasie, w wielu przypadkach są optymalnym i przez to śmiało polecanym wyborem. Szczególnie w takich pomieszczeniach, jak sypialnia, jadalnia czy niewielkie biuro.

Postaw na funkcjonalność – panele AC4 Weninger

Trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Panele AC4 Weninger pozwalają tworzyć zachwycające wnętrza, nie wymagając ani skomplikowanego montażu, ani też czasochłonnej ich pielęgnacji.

Do cieszących się dużym zainteresowaniem paneli podłogowych AC4 zaliczyć można dekory dębowe czy orzechowe. Wykonana w nich V-fuga nadaje panelom naturalnego wyglądu, co z kolei przekłada się na nowoczesny i stylowy wygląd podłogi.

Panele podłogowe ac4

SMART XL AQUA

Dąb Cabello

Panele podłogowe ac4

SMART XL AQUA

Dąb Caracas

Panele podłogowe ac4

SMART XL AQUA

Dąb Rosario

Panele podłogowe ac4

SMART AQUA

Dąb Rubio