Panele podłogowe 8mm

panele podłogowe grubość 8mm Weninger

Panele podłogowe 8 mm są najczęściej wybieranym produktem na podłogę. Zwolenników paneli zachwyca bogactwo dekorów do wyboru, prostota ich montażu, a także łatwość utrzymania w czystości i pielęgnacji. Rozważając to, jakiej grubości panele podłogowe będą najlepsze, warto wziąć pod uwagę specyfikę pomieszczenia i stopień narażenia ich na potencjalne zniszczenia czy też dopasowanie do istniejącej podłogi np. z ceramiki.

Panele podłogowe o grubości 8 mm najlepiej sprawdzały się będą w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych. Wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu i ryzyko uszkodzeń jest umiarkowane. O ile w takich pomieszczeniach, jak przedpokój czy pokój dziecka, z troski o ich trwałość zdecydować się można na grubsze modele, tak już w mniej użytkowanej sypialni panele 8 mm będą w zupełności wystarczające. To Ty wiesz najlepiej, jaki poziom wytrzymałości na ewentualną ścieralność będzie w Twoim domu czy miejscu pracy najlepszym rozwiązaniem.

Postaw na wygodę – wybierz panele podłogowe 8 mm Weninger

Dla nas najważniejsza jest jakość. Nie tylko proponowanych paneli podłogowych, w których każdy najmniejszy szczegół jest starannie dopracowywany, ale i jakość Twoich doświadczeń. Chcemy, by zakup paneli podłogowych 8 mm Weninger był dla Ciebie korzystnym, maksymalnie komfortowym i satysfakcjonującym wyborem. Dlatego właśnie wśród proponowanych przez nas paneli znajdziesz oryginalne dekory, których wyglądem zachwycać się będziesz przez długi czas od ich zakupu.

Panele podłogowe Weninger o grubości 8 mm znajdziesz w kolekcjach: Elegance, Smart XL czy Ambiance. Nowoczesne, bo tworzone przy udziale najnowszych technologii, a przy tym zgodne z tradycyjnym pięknem i dbałością o naturę. To ponadczasowy wybór, który zachwycał będzie niezależnie od obowiązujących trendów wnętrzarskich.

Panele podłogowe 8mm

AMBIANCE

Dąb Garda

Panele podłogowe 8mm

ELEGANCE

Dąb Boston

Panele podłogowe 8mm

ELEGANCE

Dąb Floryda

Panele podłogowe 8mm

ELEGANCE

Dąb Dakota

Panele podłogowe 8mm

SMART XL AQUA

Dąb Cabello

Panele podłogowe 8mm

SMART XL AQUA

Dąb Caracas

Panele podłogowe 8mm

SMART XL AQUA

Dąb Rosario

Panele podłogowe 8mm

SMART AQUA

Dąb Rubio