Panele podłogowe 10mm

panele podłogowe grubość 10mm Weninger

Nowoczesne, piękne, eleganckie i trwałe. Panele podłogowe 10 mm to lepsza akustyka, oraz  wyższa   wytrzymałość na ścieralność czy ewentualne uszkodzenia (o tym decyduje także klasa ścieralności np. AC4 czy AC5). Wybór doskonały dla przestrzeni mieszkalnych, w których panele o grubości 10 mm będą na tyle stabilne i trwałe, by pomyślnie służyć przez wiele kolejnych lat nawet w często używanych pomieszczeniach. Wybieraj spośród licznych dekorów dostępnych w naszej ofercie i twórz wnętrza zgodne z Twoimi marzeniami i co ważne, z Twoją wizją.

Im grubsze są panele podłogowe, tym wyższa jakość za nimi stoi. Podejmując decyzję o tym, jaka grubość paneli podłogowych będzie dla Ciebie najlepsza, zwróć uwagę na intensywność użytkowania danej przestrzeni oraz jej ewentualne dopasowanie wysokością do podłogi wykonanej z ceramiki. To między innymi dlatego właśnie panele podłogowe o grubości 10 mm polecamy do mieszkań i domów. Niewykluczone jest jednak, by również w przestrzeni użyteczności publicznej zdecydować na taką właśnie grubość, np. w biurach czy pokojach hotelowych.

Postaw na nowoczesność – wybierz panele podłogowe 10 mm Weninger

Grubość paneli podłogowych to ich jakość i idealny wręcz wygląd. Rewelacyjnie odwzorowująca naturę warstwa wierzchnia, V-fuga na obwodzie każdej deski / panela, a przy tym design i piękne dekory, których różnorodność pozwoli Ci zaprojektować wymarzone wnętrza.

Panele podłogowe 10 mm Weninger znajdziesz w takich kolekcjach, jak: trwała i piękna kolekcja  Natural, nowatorska i dopracowana w najmniejszym szczególe kolekcja Expert, a także jedyna w swoim rodzaju, rozświetlająca kolekcja paneli podłogowych na wysoki połysk Natural Gloss. Koniecznie sprawdź przygotowane przez nas propozycje i ciesz się cudowną podłogą w swoim domu.

Panele podłogowe 10mm

LOTUS

Rustic

Panele podłogowe 10mm

LOTUS

Milan

Panele podłogowe 10mm

LOTUS

Ibiza

Panele podłogowe 10mm

LOTUS

Borneo