Nowe dekory z kolekcji De Lux – Dąb Malaga Jodełka oraz Dąb Baleary Jodełka – to połączenie charakterystycznej dla tej kolekcji niezawodności z możliwością rzadziej dziś spotykanego sposobu układania paneli, będącego gwarancją olśniewającego efektu. Podłoga ułożona w jodełkę zachwyci wszystkich, którym zależy na stworzeniu eleganckiej i komfortowej przestrzeni zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Nowe dekory: Dąb Malaga Jodełka i Dąb Baleary Jodełka

Tym, co wyróżnia dekory Dąb Malaga Jodełka i Baleary Jodełka od pozostałych dekorów z kolekcji De Lux, jest przede wszystkim sposób ich montażu (deski lewe i deski prawe), tworzący znany od lat wzór jodełki. Dawniej cieszący się dużą popularnością na dworach francuskiej arystokracji dziś wraca do naszych domów w nowej, dopasowanej także do współczesnych wnętrz niezawodnej wersji.

Jodełka to ponadczasowy wzór, który w połączeniu z wytrzymałością podłóg De Lux pozwoli cieszyć się jego pięknem przez wiele kolejnych lat. Z racji na wyrazistość tego sposobu układania podłogi jodełka najlepiej prezentuje się z delikatnym układem słojów oraz klasycznym kolorem desek. Dokładnie takim, jak zaproponowany przez nas Dąb Malaga oraz Dąb Baleary.

Podłoga w jodełkę – do jakich wnętrz pasuje?

Wzory Dąb Malaga Jodełka i Dąb Baleary Jodełka najlepiej pasować będą w przestronnych wnętrzach, np. kamienic, domów lub loftów, świetnie współgrając ze stylem vintage. Podłoga w jodełkę jest więc często stosowana w salonach, jadalniach jak i doskonale wpisuje się w otwarte przestrzenie, które łączą funkcje wielu różnych pomieszczeń.

Choć Jodełka równie idealnie nadaje się do wnętrz nawiązujących do minionych epok, to dzięki właściwej aranżacji możliwe jest stworzenie z jej pomocą wnętrza w stylu nowoczesnym lub  glamour. Ważne jest przy tym jednak to, aby w nowoczesnych projektach unikać przepychu / przeładowania przestrzeni. Meble oraz dodatki powinny być więc pozbawione nadmiernych zdobień, a ściany pozostawione w jednolitych kolorach. Dąb Malaga Jodełka zestawiony z jasnymi meblami stanowić będzie dobrą podstawę do tworzenia pomieszczenia w stylu skandynawskim, z kolei Dąb Baleary Jodełka sprawdzi się w eleganckim, nowoczesnym zestawieniu.

Postaw na Niezawodność – O kolekcji De Lux

Dąb Malaga Jodełka oraz Baleary Jodełka to nowości z bogatej kolekcji De Lux, charakteryzującej się przede wszystkim wyjątkowo dużą odpornością na ścieranie i zarysowania. Ze względu na swoje parametry i wytrzymałość może być stosowana również w pomieszczeniach o bardzo dużej częstotliwości odwiedzin, a tym samym narażonych na ponad przeciętne użytkowanie. O zaletach kolekcji oraz propozycjach jej wykorzystania we własnym domu pisaliśmy już w poprzednim naszym artykule Podłogi na 6 / szóstkę z kolekcji De Lux, do którego przeczytania zachęcamy.