Jasne panele podłogowe

Jasna podłoga Weninger

Nowoczesna, subtelna i bardzo stylowa. Mimo upływu lat nie traci na popularności. Jasna podłoga zdobywa serca swoją uniwersalnością, możliwością optycznego powiększenia i rozjaśnienia wnętrz, a także swobodą, z jaką możliwe jest jej zestawienie z różnymi kolorami oraz stylami. Przekonaj się, jak bardzo potrafi być różnorodna, sprawdzając dostępne w naszej ofercie jasne panele podłogowe.

Gdzie pasowała będzie jasna podłoga?

Wszędzie. Jednym z głównych atutów jasnej podłogi jest to, że świetnie komponuje się ona zarówno z małymi, jak i dużymi pomieszczeniami. Małe optycznie powiększa i rozjaśnia, czyniąc przytulnymi i uwalniając od wrażenia ciasnoty. Duże z kolei czyni nowoczesnymi i dającymi poczucie przestrzeni.

Jasna podłoga w kuchni wniesie powiew świeżości, w salonie da poczucie elegancji, w sypialni z kolei relaksu i wyciszenia. Często wybierana jest do łazienki, by nadać jej lekkości. Dobrze komponuje się z licznymi zdobieniami, w tym fantazyjnymi meblami i dodatkami w stylu glamour, przez co zyskuje przewagę w dylemacie: jasna podłoga czy ciemna.

Jasna podłoga – wady i zalety

Jasne podłogi mają wiele zalet. Są nowoczesnym, funkcjonalnym i zarazem bezpiecznym wyborem. Do jej wad niektórzy zaliczają brak charakteru, ponieważ w połączeniu z jasnymi meblami i ścianami może dać monotonny efekt. To jednak, co niektórzy rozumieją jako defekt, dla innych jest dodatkową korzyścią. Ta prostota i lekkość jasnej podłogi sprawiają, że staje się ona wspaniałym tłem do śmiałej zabawy kolorami oraz licznymi dodatkami. Jasne panele podłogowe to dziś również bogate zdobienia, które czynią podłogę ciekawą samą w sobie. Spragnieni oryginalnych rozwiązań sięgnąć mogą także po jodełkę. Ten sposób ułożenia podłogi prezentuje się wyjątkowo korzystnie właśnie w jasnym wydaniu.

Jasne panele podłogowe

AQUATUS SPC

Dąb Croft

Jasne panele podłogowe

AQUATUS SPC

Topaz Stone

Jasne panele podłogowe

AQUATUS JODEŁKA

Dąb Settimo

Jasne panele podłogowe

AMBIANCE +

Dąb polarny

Jasne panele podłogowe

SMART XL AQUA

Dąb Cabello

Jasne panele podłogowe

AMBIANCE

Dąb Lovin